Warsztaty musicalowe

Dodane: Wtorek, 09 Lipiec, 2019  07:31
  • Kategoria: Wakacje i turystyka / Obozy, kolonie, zimowiska
  • Cena: 1 800 zł

Opis oferty:

Obóz jakich mało.
To będą Twoje wakacje wypełnione śpiewem i tańcem.
Zapraszamy na OBÓZ MUSICALOWY wszystkich od 12 do 19 lat. TERMIN:15-25 SIERPNIA. POBIERZ KARTĘ KOLONIJNA I ODESLIJ NA ADRES 17 STYCZNIA 43/26 ,06-400 CIECHANÓW DO 15 LIPCA. /www.portartistic.pl
Na obozie odkryjesz tajniki poruszania się na scenie i emisji głosu. Podczas codziennych zajęć, uczestnicy oraz poznasz poznają sekrety aktorstwa oraz nauczą się trudnej sztuki łączenia tańca z wokalem.
Czas spędzony na obozie będzie czasem twórczym ,będziesz wśród pasjonatów śpiewu, tańca i aktorstwa. Będziesz próbował dyscyplin ćwiczących ciało, umysł, glos i charakter ;).
Jeśli masz ochotę poznać tajniki teatru muzycznego, spróbować swoich sił na scenie, zmierzyć się z wszechstronnym warsztatem artysty musicalowego to ZAPRASZAMY.
Na wszystkich czeka profesjonalna,wykwalifikowana kadra ,która na co dzień pracuje z zawodowymi artystami.

PROGRAM :
Dzień dzielimy na kilka zajęć. 1x rekreacyjny, 2x specjalistyczne.
Każdego dnia ok.5 godzin warsztatów. 2 x 2,5 zajęć artystycznych. Każdy dzień zaczynamy WARM UPem,a kończymy COOL DOWNem.


Co Cię czeka?
Mocna grupa sceniczna,która razem z Tobą,poprzez naukę i zabawę,stworzy przedstawienie musicalowe.

Od czego zaczniemy?
Budowanie zespołu-Wstępne zajęcia integracyjne, mające na celu zbudowanie zaufania w zespole i lepsze poznanie partnera scenicznego, a także ćwiczenia uruchamiające świadomość pracy z ciałem,wyzwalające wyobraźnię oraz pozwalające pozbyć się tremy i zdobyć pewność przed występem.
Mocny zespół to klucz do sukcesu w podejmowaniu scenicznych wyzwań.
Akademia musicalu. Blok zajęć poświęcony teorii musicalu, konstrukcji i gatunkom musicalu. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się i omówić najważniejsze utwory i sceny z musicali filmowych, które przeszły do historii kina.
Warsztaty taneczne- to nauka układów choreograficznych. Będziecie uczyć się ruchu scenicznego i sposobów poruszania się na scenie, zajęcia rytmiczno – koordynacyjne. Taniec: musical dance,show dance,hip hop,elementy akrobatyki i baletu,taniec jazzowy , współczesny oraz improwizacja.
Będziecie przygotowywać układy choreograficzne do poszczególnych utworów musicalowych,zdobywać świadomość sceniczną, taniec jazzowy i współczesny, improwizację. Uczestnicy nauczą się tego, jak kreować postaci sceniczne poprzez ruch i wyobraźnię.Dowiecie się co to jest taniec improwizowany i jak go stworzyć.
Prowadząca: Beata Kociałkowska

Warsztaty wokalne-to emisja głosu i nauka śpiewu a także impostacji głosu i dykcji. Nauczysz się różnych stylów i technik wokalnych stosowanych na świecie.
Popracujesz na głosem grupowo i 30min. 1x dziennie indywidualnie
Aktor musicalowy to przede wszystkim aktor śpiewający, który potrafi swoim głosem połączyć trudną sztukę śpiewu, tańca i gry aktorskiej. Podczas tych zajęć pokażemy Ci jak panować nad głosem i operować różnymi technikami śpiewu. W programie m.in. kształcenie słuchu,śpiew harmoniczny,techniki improwizacji.
Prowadząca:Jaga Voice-nauczyciel śpiewu na co dzień pracujący z aktorami i wokalistami,wykłada na uczelniach emisję głosu i logopedię medialną.

Warsztaty aktorskie-dowiecie się czym jest teatr. Co to są etiudy i zadania aktorskie. Nauczycie się pracy nad ekspresją ciała, gestem, mimiką i głosem. W programie m.in. sposoby prezentacji tekstu na scenie, praca nad gestami, mimiką, głosem, ruchem i ekspresją.improwizacje i ćwiczenia, czyli praktyczne zadania do wykonania!
W programie: elementarne zadania aktorskie, scenki dialogowe, interpretacja tekstów, ćwiczenie pamięci emocjonalnej, budowanie postaci. Improwizacje do muzyki, na bazie tekstu, piosenek lub bez słów, poprzez impro będziecie szukać emocji prawdy w budowaniu postaci scenicznej.
Prowadząca; Monika Nowogrodzka-aktorka,improwizatorka........

Zajęcia z prezentacji scenicznej – jak najlepiej zaprezentować rolę, jak nie dać się stresowi i tremie, na co zwrócić uwagę w pracy z mikrofonem, ustawienie aktorów i tancerzy na scenie, rodzaje scen, strojów, makijażu. Te warsztaty pomogą uczestnikom też podczas innych publicznych występów, egzaminów i przemówień.
ko
POKAZ FINAŁOWY czyli WYSTĘP


Co zyskasz biorąc udział w obozie?

• nauczysz się tańczyć i śpiewać,improwizować i współpracować
• nabierzesz pewności siebie
• rozwiniesz zdolności autoprezentacji
• rozwiniesz poczucia rytmu oraz słuchu muzycznego
• polepszysz zdolność zapamiętywania
• poprawę sprawności fizycznej
• nauczysz się umiejętności pracy w grupie
• pobudzanie wyobraźni
• przełamywanie nieśmiałości
• kreowanie postaw indywidualnychBędziemy działać nie tylko na sali ale także w niezwykłych plenerach
z ćwiczeniami wyjdziemy do lasu, zadania aktorskie będziemy realizować w bezpośrednim kontakcie z przyrodą a poznane choreografie zatańczymy na ulicach. Nowe wyzwania oswoją nas z publicznością, dostarczą emocji i rozwiną zdolności improwizacyjne.

A ponadto: wakacyjne pikniki,gry i zabawy sportowe,ognisko,wakacyjne disco oraz wycieczki fakultatywne.


Poniżej znajdziecie kilka wskazówek o tym co zabrać na obóz młodzieżowy.
Nie zapomnij zabrać też następujących rzeczy:
• Wygodny strój na zajęcia aktorskie i taneczne,
• mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych,
• obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych,
• ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę,
• ręcznik, strój kąpielowy, czepek, duży ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustę),
• latarkę z zapasem baterii,
• legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Wykwalifikowana KADRA Artystyczna: Beata Kociałkowska -Taniec.
Monika Nowogrodzka -Aktorstwo
Jaga Voice- Zajęcia Wokalne,Emisja Głosu oraz Logopedia Medialna
opieka wychowawców,pilota,pedagoga oraz kierownika obozu.
Świadczenia:
Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu ("szwedzki stół"), obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: Autokar z klimatyzacją i toaletą.
Ubezpieczenie:
Realizacja programu.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łabunie
bogumiła
Na Lento.pl od 01 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń